Egzamin z chorób wewnętrznych

Szanowni Państwo,

Ze względu na sytuację epidemiologiczną jesteśmy zmuszeni zmienić dotychczasowe zasady przeprowadzania egzaminu z chorób wewnętrznych dla studentów VI roku.Egzamin będzie miał formę ustną i będzie obejmował tylko część teoretyczną. Zostanie przeprowadzony w formie rozmowy online poprzez aplikację zoom.us z zastosowaniem dźwięku i obrazu. Z związku z tym niezbędne do jego przeprowadzenia będzie łącze internetowe z możliwością audio-video. Zarówno dźwięk, jak i obraz są włączone podczas całego egzaminu. Egzamin będzie rejestrowany. Każdy ze zdających musi mieć, zgodnie z wymogami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, założony adres e-mailowy z rozszerzeniem wum.edu.pl, który będzie używany podczas egzaminu i w korespondencji ze zdającym.Zdajecie Państwo dwójkami. Gdyby liczba zdających była nieparzysta, jedna podgrupa będzie trzyosobowa. Poniżej dostępny jest tematyczny zakres materiału do egzaminu (zestaw pytań). W trakcie egzaminu student odpowiada na trzy pytania z wybranych przez siebie trzech działów (jedno pytanie obowiązkowo jest z kardiologii) z wymienionego zestawu pytań. Wybieracie Państwo pytania losowo pojedynczo, a następnie odpowiadacie na nie naprzemiennie z drugim zdającym. Pytanie wybrane przez studenta wypada na stałe z puli pytań egzaminacyjnych, w tej sesji egzaminacyjnej.Egzaminy zostaną przeprowadzone w terminach od 25.05.2020 do 24.06.2020 r. Zapisy na  egzamin odbywają się telefonicznie od 15.05.2020 r. (piątek) w sekretariacie Kliniki Kardiologii (tel. 223265824). Godzina rozpoczęcia egzaminu – 9.00. Identyfikacja studenta zdającego egzamin odbywać się będzie za pomocą obrazu w czasie rzeczywistym i zdjęcia w dokumencie (indeks). Po egzaminie sporządzony jest protokół egzaminu. Egzamin jest zakończony po przysłaniu zwrotnym podpisanego przez studenta protokołu.

PDF icon Zagadnienia - egzamin Choroby Wewnętrzne114.44 KB