Medycyna Rodzinna - prof. Braksator

Szanowni Państwo,

Drodzy Studenci,

Medycyna Rodzinna to przedmiot najbliższy szeroko rozumianej, codziennej praktyki każdego lekarza. Dlatego też przygotowany przez nas program zajęć to przede wszystkim działania praktyczne w gabinecie lekarza rodzinnego czy też lekarza specjalisty - kontakt z pacjentem w Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej - wywiad , badanie przedmiotowe, zalecenia , recepty. Program ten został przygotowany przez nasz Zakład wespół z zespołem jednego z największych warszawskich ZOZ-ów – Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej Warszawa – Żoliborz, pod kierunkiem Pani Doktor Małgorzaty Dąbrowskiej – Załawy . Z naszej strony osobą zaangażowaną w te działania i za nie  odpowiedzialną jest p. Doktor Andrzej Światowiec.

Niestety , w obecnych warunkach epidemiologicznych, zajęcia  praktyczne z oczywistych względów , nie mogą się odbyć. Nie jest możliwy również kontakt w przestrzeni wirtualnej, Koledzy w POZ-ach są na pierwszej linii działań i nie są w stanie poprowadzić takich zajęć na żywo. Dokładamy starań , aby jak najbardziej obszerne treści dydaktyczne trafiły w Państwa ręce. W związku z tym na stronie naszego Zakładu w Dziale Materiały dla Studentów (zakładka)  systematycznie zamieszczamy materiały edukacyjne. Prosimy o zapoznanie się z nimi i potraktowanie ich jako materiał obowiązujący.

Prof.dr hab.med. Wojciech Braksator